Tavelram bronserad

Tavelram bronserad
Tavelram bronserad
Tavelram bronserad
Tavelram bronserad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAVELRAM, 1800-talets andra hälft, bronserad, träskuren och med pastellagedekor, yttermått 61x82, tavelmått 46x67, innermått 43,5x64 cm

Dekorskador

512312

2018-01-05