Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 200 SEK
HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, björk och förnicklad metall, lättmetallkrokar, längd 80 cm
Bruksslitage, märken
512313
2018-01-05
Gör en kostnadsfri värdering här