Hatthylla funkis

Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis
Hatthylla funkis

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HATTHYLLA, funkis, omkring 1900-talets mitt, björk och förnicklad metall, lättmetallkrokar, längd 80 cm

Bruksslitage, märken

512313

2018-01-05