Toilettebord 1900-talets mitt

Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt
Toilettebord 1900-talets mitt

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 200 SEK

TOILETTEBORD, 1900-talets mitt, njurformat, vitlackerad björk med svarvade detaljer, oval spegel, 1 + 3 lådor, höjd ca 127, bredd 96 cm

Bruksslitage

512314

2018-01-05