En samlares hem Kryzhanosky

En samlares hem Kryzhanosky
En samlares hem Kryzhanosky
En samlares hem Kryzhanosky
En samlares hem Kryzhanosky
En samlares hem Kryzhanosky
En samlares hem Kryzhanosky

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

KRYZHANOVSKY (Ryssland, 18/1900-tal): Landskap med kyrka, signerad Kryzhanovsky, olja på duk, ca 45x71 cm, oramad

512320

2018-01-05