Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GÖRAN MALMVALL, "KA 72", bokhylla med vitrinskåp, Karl Andersson & Söner AB, vitlackad fanér, beslag i mässing, höjd ca 208, 80x35 cm
hyllbärare medföljer
slitage, ytskador
512328
2018-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här