Göran Malmvall bokhylla

Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla
Göran Malmvall bokhylla

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GÖRAN MALMVALL, "KA 72", bokhylla med vitrinskåp, Karl Andersson & Söner AB, vitlackad fanér, beslag i mässing, höjd ca 208, 80x35 cm
hyllbärare medföljer

slitage, ytskador

512328

2018-01-06