Ander Gustav Koskull oljemålning

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ANDERS GUSTAV KOSKULL (1831-1904): Positivspelare med hund, signerad A Koskull, olja på duk, ca 58x42 cm

Duken med lagning

512333

2018-01-06