Martin Stenström figur

Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur
Martin Stenström figur

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARTIN STENSTRÖM (1912-2001): Same, figurin, signerad och daterad M. S. 1953, skuret trä, höjd ca 26 cm

512355

2018-01-06