Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-talets andra hälft, gjutjärn, vitbemålad, hjultrissor, lösa plymåer, höjd ca 85, 188x76 cm
Slitage, senare bemålad, senare klädsel, färgbortfall
512356
2018-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här