Torgny Dufwa oljemålning

Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning
Torgny Dufwa oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORGNY DUFWA (1876-1960): Insjölandskap, signerad och daterad Torgny Dufwa 1945, olja på duk, ca 56x70 cm

512360

2018-01-06