Senbarocka stolar

Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar
Senbarocka stolar

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STOLAR 1 par, senbarocka, 1700-tal, skuren dekor, sitthöjd 46 cm

renoverade smärre skador

512372

2018-01-06