Pennvässare Jupiter

Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter
Pennvässare Jupiter

Klubbat för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

PENNVÄSSARE, Tyskland, Guhl & Harbeck, Hamburg, "Jupiter", svartlackerad gjutjärn, längd ca 36 cm

Slitage/smärre ytskador

512383

2018-01-06