Jockum Nordström färglitografi

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

7 000 SEK

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbor is a customer", signerad Jockum, 243/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm

Oramad

512385

2018-01-07