Byrå jugend

Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend
Byrå jugend

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, jugend, 1900-talets första hälft, fanérad i mahogny, intarsiadekor, höjd ca 78, 110x61 cm

Fanerbortfall, nyckel saknas, skiva med lagning

512390

2018-01-06