Stolar Arne Jacobsen

Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen
Stolar Arne Jacobsen

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Sjuan", stolar, 4 st, Fritz Hansen, Danmark, etikettmärkta, 3 daterade 1993, 1 daterad 1994, kromade ben, vitlackerade sits samt kuddar i rött tyg, sitthöjd ca 44 cm

Ställvis förlust av lackering, märken och repor, en av kuddarna med fläckar

512391

2018-01-06