Klubbat för:
1 500 SEK
2 000 SEK
POTTSKÅP med stenskiva, Louis XVI-stil, 1800-tal, jalusidörr, höjd ca 74, 45x30 cm
Skiva med spricka, jalusidörr svår att öppna, ytskador, senare beslag
512394
2018-01-06