Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LYKTOR, 1 par, 1800-talets slut, koppar, bronserde knoppar, höjd ca 85 cm
botten och några glas saknas, skador
512396
2018-01-06
Gör en kostnadsfri värdering här