Lyktior koppar

Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar
Lyktior koppar

Klubbat för:

9 800 SEK

4 000 SEK

LYKTOR, 1 par, 1800-talets slut, koppar, bronserde knoppar, höjd ca 85 cm

botten och några glas saknas, skador

512396

2018-01-06