Kandelabrar Oscarianska

Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska
Kandelabrar Oscarianska

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, oscarianska, för 5 ljus vardera, förgylld zink samt glas, behängda med prismor, höjd ca 46 cm

512407

2018-01-06