Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm
Oramad
512409
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här