Ulrica Hydman Vallien

Ulrica Hydman Vallien
Ulrica Hydman Vallien

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 000 SEK

ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, ea, färglitografi, bladmått ca 60x43 cm

Oramad

512409

2018-01-08