Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 000 SEK
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Figurkomposition, signerad, HC, färglitografi, bladmått ca 65x48 cm
Oramad
512412
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här