Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BYRÅ, med lös spegel, 1900-talets början, gustaviansk stil, 4 lådor, vitbemålad, bronserad dekor, byråns höjd ca 93, 47x76, spegeln 106x62 cm
Nyckel saknas, slitage, missfärgad skiva
512413
2018-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här