Byrå med spegel

Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel
Byrå med spegel

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYRÅ, med lös spegel, 1900-talets början, gustaviansk stil, 4 lådor, vitbemålad, bronserad dekor, byråns höjd ca 93, 47x76, spegeln 106x62 cm

Nyckel saknas, slitage, missfärgad skiva

512413

2018-01-07