Klubbat för:
4 200 SEK
4 000 SEK
BANKETT, 1800-tal, sengustaviansk stil, svartmålad och delvis bronserad dekor, sitthöjd 47 cm
Senare klädsel, slitage, skev
512419
2018-01-07