Bankett 1800-tal

Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal
Bankett 1800-tal

Klubbat för:

4 200 SEK

4 000 SEK

BANKETT, 1800-tal, sengustaviansk stil, svartmålad och delvis bronserad dekor, sitthöjd 47 cm

Senare klädsel, slitage, skev

512419

2018-01-07