Bykgryta koppar

Bykgryta koppar
Bykgryta koppar
Bykgryta koppar
Bykgryta koppar
Bykgryta koppar
Bykgryta koppar

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BYKGRYTA, koppar, 1800-talets mitt, med hänklar, dekor av flätad bård, höjd ca 33 cm, diameter 64 cm

Slitage, kantbristning, minde lagning

512422

2018-01-07