Bordsarmatur Asea

Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea
Bordsarmatur Asea

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSARMATUR, 1900-talets första hälft, Asea Belysning, kupa i mässing, trä samt mässing, höjd ca 55 cm

Smärre slitage

512427

2018-01-07