Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BOKSKÅP, valnöt samt valnötsrot, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, överstycke med glasdörrar och bakomliggande hyllinredning, understycke med ovala speglar och bakomliggande hyll- samt fackinrening, skuren dekor, höjd ca 224, 132x51 cm
Ytskador, en nyckelskylt saknas
512433
2018-01-08