Bokskåp 1800-tal nyrokoko

Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko
Bokskåp 1800-tal nyrokoko

Såld för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BOKSKÅP, valnöt samt valnötsrot, 1800-talets andra hälft, nyrokoko, överstycke med glasdörrar och bakomliggande hyllinredning, understycke med ovala speglar och bakomliggande hyll- samt fackinrening, skuren dekor, höjd ca 224, 132x51 cm

Ytskador, en nyckelskylt saknas

512433

2018-01-08