Ljusstakar silver Göteborg

Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg
Ljusstakar silver Göteborg

Såld för:

1 900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Ceson Guldvaru AB (1955-1993), Göteborg 1950-tal, fyllda, höjd ca 15 cm

Smärre stötskador

512434

2018-01-08