Hyllsystem
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
NIELS GAMMELGAARD, "Moment", hylla, för IKEA, 1980-tal, metallkonsoler med flyttbara hyllor, vitt, svart samt rött, höjd ca 158, 170x30 cm
HISTORIK: formgiven 1985 av Niels Gammelgaard för IKEA.
Slitage, fläckar, repor
512436
2018-01-08