Hyllsystem

Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem
Hyllsystem

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

NIELS GAMMELGAARD, "Moment", hylla, för IKEA, 1980-tal, metallkonsoler med flyttbara hyllor, vitt, svart samt rött, höjd ca 158, 170x30 cm

HISTORIK: formgiven 1985 av Niels Gammelgaard för IKEA.

Slitage, fläckar, repor

512436

2018-01-08