Anna Micro Johansson

Anna Micro Johansson
Anna Micro Johansson
Anna Micro Johansson
Anna Micro Johansson

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ANNA MICRO JOHANSSON (född 1970): Öresund, signerad och daterad på baksidan Anna Micro J -99, olja på duk, ca 44x60 cm

512440

2018-01-08