Ströskedar och såsslevar silver

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STRÖSKEDAR, 4 st, SÅSSLEVAR, 2 st, silver, bl.a. Jonas Aspelin den yngre, Ystad, längd 15-19,5 cm, vikt 318 g

2 med inskription samt en såsslev med lagning, slitage

512442

2018-01-07