Mugg sterlingsilver London 1731

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MUGG på fot, sterlingsilver, stämplad London 1731, höjd ca 6 cm, vikt ca 79 g

Mindre bucklor

512443

2018-01-07