Supkoppar silver

Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver
Supkoppar silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SUPKOPPAR, 2 st, silver, stämplade Erik Burman Stockholm 1818 samt Johan Fredrik Masman Stockholm 1826, invändigt förgyllda, höjd ca 5 cm

En med monogram andra med mindre bucklor

512445

2018-01-07