Fåtölj brunt läder 1970-tal

Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal
Fåtölj brunt läder 1970-tal

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SNURRFÅTÖLJ, Göte Nässjö Möbler, 1970-tal, klädsel i brunt läder, tiltbar, stålunderrede i träimitation, etikettmärkt, totalhöjd ca 92, sitthöjd 44 cm

Bruksslitage samt ytfläckar

512452

2018-01-07