Klubbat för:
Osåld
Utropspris
2 500 SEK
KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 25 cm, vikt ca 619 g
Bruksslitage
512473
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här