Kaffekanna rokokostil

Kaffekanna rokokostil
Kaffekanna rokokostil
Kaffekanna rokokostil
Kaffekanna rokokostil
Kaffekanna rokokostil
Kaffekanna rokokostil

Såld för:

Osåld

Utropspris

2 500 SEK

KAFFEKANNA, silver, 1900-tal, rokokostil, höjd 25 cm, vikt ca 619 g

Bruksslitage

512473

2018-01-08