Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TAKLAMPA, 1920/30-tal, försilvrad koppar, 5-armad, diameter ca 47, höjd ca 80 cm
Slitage, mindre skador/tilltryckt, kupor saknas
512479
2018-01-07
Gör en kostnadsfri värdering här