Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
2 000 SEK
HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, räfflade dörrar, höjd 169, 90x45 cm, nyckel finns
Slitage, renoverad
512480
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här