Hörnskåp

Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp
Hörnskåp

Såld för:

750 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖRNSKÅP, 1800-tal, allmoge, räfflade dörrar, höjd 169, 90x45 cm, nyckel finns

Slitage, renoverad

512480

2018-01-08