Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 30/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm
Skador: Oramad
512486
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här