Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Såld för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960), "Stjärnfall", signerad Angelica Wiik, 30/290, färglitografi med glitter, ca 83x59 cm
Skador: Oramad

512486

2018-01-10