Yrjö Edelman litografi

 Yrjö Edelman litografi
 Yrjö Edelman litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): Inslagen julbock, signerad Y. Edelmann, 299/375, färgltografi, 56x39 cm

512489

2018-01-10