Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 235/290, ca 58,5x40 cm
Oramad
512490
2018-01-10
Gör en kostnadsfri värdering här