Angelica Wiik färglitografi

Angelica Wiik färglitografi
Angelica Wiik färglitografi

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 235/290, ca 58,5x40 cm

Oramad

512490

2018-01-10