Roger Risberg färglitografi

Roger Risberg färglitografi
Roger Risberg färglitografi

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ROGER RISBERG (född 1956): "Tandläkarskräck" monogramsignerad RR, PT, färglitografi, bladmått ca 59,5x44 cm

Oramad

512491

2018-01-10