Skjutkäppar

Skjutkäppar
Skjutkäppar
Skjutkäppar
Skjutkäppar
Skjutkäppar
Skjutkäppar
Skjutkäppar
Skjutkäppar

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKJUTKÄPPAR, 2 st, med slaglås, 1800-tal, en med uttag för löskolv, längd ca 86-89 cm

korrosion, slitage

512506

2018-01-07