Albert Edelfelt

Albert Edelfelt
Albert Edelfelt

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ALBERT EDELFELT (1854-1905): Från slottet Bregentved (enligt påskrift på baksidan), signerad Albert Edelfelt i blyerts samt monogram i plåten AE, etsning, plåtstorlek ca 13,5x7,8 cm

Oramad, gulnader

512516

2018-01-20