Albert Edelfelt
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
ALBERT EDELFELT (1854-1905): Från slottet Bregentved (enligt påskrift på baksidan), signerad Albert Edelfelt i blyerts samt monogram i plåten AE, etsning, plåtstorlek ca 13,5x7,8 cm
Oramad, gulnader
512516
2018-01-20