Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
2 000 SEK
EDWARD HALD, skål med fat, "Korgmönstret", Orrefors, graverad dekor av blomsterkorgar samt kantbård, signerad Of. H.213.25.S, diameter 28,5, höjd med fat 9,5 cm
fat med kantnagg
512528
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här