Bengt Hamrén oljemålning

Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning
Bengt Hamrén oljemålning

Såld för:

550 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BENGT HAMRÉN (1898-1985): Vinterväg, signerad Hamrén, olja på pannå, ca 55x46 cm

512540

2018-01-08