Impressionistiskt landskap

Impressionistiskt landskap
Impressionistiskt landskap
Impressionistiskt landskap
Impressionistiskt landskap

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 1880-tal): Impressionistiskt landskap, olja på duk, ca 40x60 cm

512541

2018-01-08