Klubbat för:
4 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (sannolikt Tyskland, 1880-tal): Impressionistiskt landskap, olja på duk, ca 40x60 cm
512541
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här