Oidentifierad konstnär Stockholm

Såld för:

11 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vy mot Gamla Stan, signerad Angel och daterad -91, olja på duk, 65x78 cm

512542

2018-01-08