Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Vy mot Gamla Stan, signerad Angel och daterad -91, olja på duk, 65x78 cm
512542
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här