Skål Kina 1800-tal

Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal
Skål Kina 1800-tal

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, porslin, Kina, 1800-tal, invändig dekor av drakmotiv, höjd ca 9, diameter ca 22 cm

Lagningar

512544

2018-01-08