Skåp Holland
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
SKÅP, 1700-tal, Holland, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, skulpterade detaljer, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 230, 165x65 cm, nyckel finns
Sprickor, renoverat, senare beslag
512548
2018-01-08