Skåp Holland

Skåp Holland
Skåp Holland
Skåp Holland
Skåp Holland
Skåp Holland
Skåp Holland

Såld för:

8 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SKÅP, 1700-tal, Holland, fanérat i valnöt, förgyllda beslag, skulpterade detaljer, fotavslut i form av lejontassar, höjd ca 230, 165x65 cm, nyckel finns

Sprickor, renoverat, senare beslag

512548

2018-01-08