Utställningsaffischer Max Ernst mfl
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
UTSTÄLLNINGSAFFISCHER (17 st), 1970/80-tal, MAX ERNST (1), CHRISTO (1), Sugai (1), VASARELY, 5 st, ARRANZ BRAVO & BARTOLOZZI (Spanien), (9), varav 1 signerad, bla Sala Gaspar, Galeria Joan Prats, American Art gallery, varierande mått
Oramade, skador, veck
512553
2018-01-08