Utställningsaffischer Max Ernst mfl

Såld för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

UTSTÄLLNINGSAFFISCHER (17 st), 1970/80-tal, MAX ERNST (1), CHRISTO (1), Sugai (1), VASARELY, 5 st, ARRANZ BRAVO & BARTOLOZZI (Spanien), (9), varav 1 signerad, bla Sala Gaspar, Galeria Joan Prats, American Art gallery, varierande mått

Oramade, skador, veck

512553

2018-01-08