Hans Walter Sundberg

Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg
Hans Walter Sundberg

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): "uppviglaren", signerad och daterad HWS, olja på duk, ca 62x50 cm

512560

2018-01-08