Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HANS WALTER SUNDBERG (1922-2004): "uppviglaren", signerad och daterad HWS, olja på duk, ca 62x50 cm
512560
2018-01-08
Gör en kostnadsfri värdering här